Moswand op Maat
Blikvanger en sfeerverbeteraar
Een mospaneel of moswand op maat vormt een prachtige, onderhoudsvriendelijke en natuurlijke blikvanger in elk interieur. De mogelijkheden zijn legio en moswanden zorgen ook voor een gevoel van welbehagen. Als basis gebruiken wij voor onze moswanden rendiermos, bolmos en platmos en combinaties hiervan. Bekijk de verschillen kleuren en soorten en bepaal wat bij uw wensen past.
Het mos heeft een sterke geluiddempende werking: mospanelen dragen hierdoor bij aan een goede akoestiek. Doordat het mos niet meer leeft heeft het geen daglicht nodig en door de geringe dikte van ca 2-8 cm neemt het nauwelijks ruimte in. Een mospaneel of moswand op maat is dus ook goed gebruiken op plekken waar planten niet mogelijk zijn.
De ideale aanvulling in elk interieur!
Voor elke wens
Wij bieden een ruime keuze in maten, soorten, afwerkingen en kleuren.
In onze werkplaats wordt ieder project dan ook op maat gemaakt. Door meerdere mospanelen langs en op elkaar te plaatsen creëren wij een moswand. Kiest u voor een klein paneel als bijzonder groenaccent in uw woning? Of wilt u een wand van uw kantoor laten bekleden met mos van bijvoorbeeld 1000 x 300 cm? Ieder formaat is mogelijk. Zelfs een kolom, zuil of plafond is met mos te bekleden.
Letters of logo’s geplaatst in een moswand of afgewerkt met mos?
Geen probleem! Bekijk de mogelijkheden voor letters en logo’s van mos.
Mospaneel bevestiging
Rendiermos wordt met een hoge ‘mosdichtheid’ bevestigd met ca 2000-3000 nietjes per m2 om een sterke en blijvende hechting te garanderen. Het plat- & bolmos wordt met onze eigen Mos- & Decoratielijm op de ondergrond verlijmt. Als ondergrond gebruiken wij standaard 9 mm MDF platen met het FSC keurmerk. Indien gewenst kan er tegen een kleine meerprijs gekozen worden voor brandvertragende plaat, kurk of buigplaat.
Het is eveneens mogelijk om de randen van uw mospaneel of moswand af te werken met mosrand, zodat deze niet zichtbaar zijn en mooi aansluiten tegen de muur. U kunt kiezen uit vijf basiskleuren. U ziet, voor elke wens is er een ideaal mospaneel of mosschilderij mogelijk! Als optie kunnen we uw moswand desgewenst ‘decoreren’ met bijvoorbeeld lianen, waardoor een echte ‘junglesfeer’ ontstaat, organic mix of met preserved greens.
Inspiratie & contact
In de afgelopen jaren hebben wij tal van mooie moswanden op maat mogen creëren. Daar zijn we trots op en laten dat graag aan u zien. Bekijk daarom onze inspiratiepagina, mogelijk zit er wel iets voor u tussen. Mocht u zelf een idee hebben voor een specifieke ruimte dan helpen wij u graag.






























