Deutsch Français English Nederlands

Vacature Vakantiekracht Productiemedewerker Juli-Augustus 2021

Ben jij fan van jouw spaarrekening sponsoren? Iemand die de mouwen opstroopt? En sowieso in de maanden juli en augustus beschikbaar is? Dan ben wellicht die geschikte persoon die ons team een paar maanden kan komen versterken dus neem snel contact met ons op!

Moswand.eu B.V. / Mossfactory B.V. zoekt:
Moswand.eu B.V. is een groeiend bedrijf met een klein ambitieus team. Wij maken bijzondere moswanden, mosschilderijen en mos-decoraties voor de particuliere en zakelijke markt. Wij maken maatwerk, een uniek kwaliteitsproduct en streven naar 100% klanttevredenheid. Daarnaast zijn we in 2020 gestart met het prepareren van ons eigen mos onder de naam MossFactory B.V. Op dit moment is er ruimte voor uitbreiding van ons team en zijn we op zoek naar jou om ons team te komen versterken.

Je werkomgeving
Sinds februari 2017 werken wij vanuit ons nieuwe pand aan de Drukkerijstraat in Weert waar wij onder goede arbeidsomstandigheden in een prettig bedrijfsklimaat kunnen werken en verder groeien. De MossFactory B.V. zit in een geheel nieuw pand dat aansluit aan ons huidige pand. Je zult daar werken onder begeleiding van een collega en je bent onderdeel van het team van Moswand.eu. Er zullen momenten zijn dat je alleen en zelfstandig moet werken. Collega’s zullen je helpen daar waar nodig en ook de pauzes neem je gezamenlijk. Moswand.eu B.V. kan ook een beroep op je doen in drukke tijden. Ons bedrijf is volop in ontwikkeling en we nodigen je uit om daar een bijdrage aan te leveren.

Je baan

 • In- en verpakken van de mossoorten, vullen en ledigen kisten met mos, werken met palletwagen.
 • verzend-klaarmaken, inpakken orders
 • accuraat en secuur werken met diverse mos-producten

Jouw profiel

 • handig, enthousiast en energiek
 • in teamverband én alleen kunnen werken
 • flexibel inzetbaar
 • je beheerst de Nederlandse taal

 Wat bieden wij jou?

 • een flexibel contract, min/max 0-40 uur per week, ca 1-2 maanden
 • werken in een gemotiveerd team
 • salaris conform markt
 • informele werksfeer met enthousiaste collega’s

Meer info:
Wil je meer informatie dan kun je John of Lizet Custers bereiken van maandag t/m vrijdag tussen 9:00 en 17:00 uur op 0495-712040
Meer informatie over ons op www.moswand.eu & www.MossFactory.eu

0

Typ uw zoektermen in en druk op Enter om te zoeken